Strona główna » Newsy » Michał [Krooger] Cichy w bazie autorów

Michał [Krooger] Cichy w bazie autorów


Opublikowano: 11/12/2023 | Autor: Avok

Baza autorów wzbogaciła się o zaktualizowany biogram Adama [Frey’a] Barczyńskiego i nową notkę Michała [Kroogera] Cichego. Frey to amigowiec, piszący w latach 90-tych do periodyków growych Wydawnictwa C.G.S. (Computer Studio, Computer Studio Wydanie Specjalne, Amiga Computer Studio). Lubował się w pisaniu wielostronicowych instrukcji obsługi do symulatorów lotniczych. Posiadacze lewych „kopii zapasowych” byli wniebowzięci.

Michał [Krooger] Cichy z kolei to osoba w branży gier powszechnie znana. Pracował u głównych polskich wydawców, tworzył telewizję internetową, był PR-owcem, Marketing i Project Managerem, a ostatnio zajmuje się produkcją gier. Jako pismak debiutował w Resecie, potem zaliczył Clicka! i kilka innych pism o grach. Od lat jest aktywny na różnych eventach. Spotkaliśmy się na Pixel Heaven, gdzie Krooger od lat regularnie działa (m.in. jako współorganizator i prowadzący paneli dyskusyjnych). Niesamowicie skromny człowiek. Miał obiekcje do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z autorem Zapachu Papieru i legendarnymi redaktorami Top Secreta. W końcu dał się jednak namówić 😉

Sir Haszak, Krooger, Emilus i Avok na Pixel Heaven 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze

  1. Sir Haszak jest w czarnej koszulce, Krooger też, Emilus natomiast jest w koszuli granatowej. I wtedy wchodzi Avok… Cały na biało.

    1. Nie całkiem na biało, na plecach jest logo Zapachu Papieru 🙂 To zresztą stary fason koszulki, teraz mamy bardziej zapisany.