Strona główna » Newsy » Zapach Papieru – nowe rozdanie!

Zapach Papieru – nowe rozdanie!


Opublikowano: 06/05/2023 | Autor: Avok

Po 10 latach od chwili debiutu w sieci, Zapach Papieru przeszedł wreszcie gruntowny lifting. Stary kod HTML-owski zamieniliśmy na WordPressa. Strona nie wygląda już retro (sorry Alex), ale da się ją za to czytać nie tylko na komputerach, ale również tabletach i smartfonach. Trochę szkoda – to było moje dziecko, które z darmowego szablonu wyewoluowało w bogaty site z wieloma usprawnieniami, dobudówkami, pomysłami. Naprawdę fajny serwis, ale niedzisiejszy.

Przed Wami premierowa wersja WordPressowego Zapachu Papieru. Przerzucone i zupgrade’owane są najważniejsze bazy – czasopism i redaktorów. Reszta już hula lub będzie uruchomiona w najbliższym czasie. Niestety, musieliśmy odrobinę przyspieszyć nowe rozdanie ze względu na mój służbowy wyjazd. Staraliśmy się, aby strona była jak najlepsza pod względem funkcjonalności, a czy się udało – sami oceńcie. Chętnie posłuchamy opinii i jesteśmy przekonani, że się jeszcze sporo zmieni. Komentujcie albo piszcie na avok@poczta.fm. Jednocześnie zapraszamy chętnych do budowania treści Zapachu Papieru. Już dzisiaj jest to największa baza wiedzy w necie o polskich starych pismach growych i ich redaktorach. Dzięki Wam może być jeszcze większa. Zapraszamy!

Stara wersja Zapachu Papieru jest również dostępna. Nie będzie jednak już uzupełniana. Sorry, Steven! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 Komentarzy

 1. Stary layout lepiej „leżał”, ale najważniejsze, żeby portal się utrzymał, bo jest prawdziwą perełką!

 2. Cóż, takie czasy, że większość ludzi przegląda strony na tabletach i komórkach. Trzeba było się dostosować. Łatwiej też teraz publikować treści. Ale żal.

  1. Tak, żal. Ale nie ma co rozpamiętywać, poprosiłbym (w miarę możliwości) o dodanie opcji zmiany layout’u na „ciemny motyw”.
   A portal jest znakomity, przywołuje wspomnienia, wywołuje emocje. Trwajcie!

 3. Mocno już przywykłem do starego wyglądu strony. I nawet na komórce dało radę czytać. Ale postęp jest nieunikniony…

  Nowa strona prezentuje się całkiem ładnie i schludnie. Brakuje mi jednak tego banera na samej górze, co było mocno charakterystyczne. Z małych uwag to linki w stopce na dole atrony nie działają

  Super, że można nareszczie tutaj pisać komentarze ! I powodzenia w dalszej działalności, bo jesteście niesamowici 😀