Strona główna » Newsy » Świat Gier Komputerowych nr 7-8, 7-8/1993

Świat Gier Komputerowych nr 7-8, 7-8/1993


Opublikowano: 15/01/2024 | Autor: Avok

Kolejny numer Świata Gier Komputerowych został opisany przez Lemka i dodany do encyklopedii Zapachu Papieru. Warto przeglądnąć ówczesną stopkę magazynu, zapoznać się ze spisem treści, pooglądać obrazki i zaliczyć wstępniak, a także poczytać o ciekawych artykułach i ciekawostki.

Piotr Bilski

Mimo iż oznaczona numerem 7-8, tak naprawdę była to dopiero piąta odsłona ŚGK (szósta, jeśli liczyć wrzutkę do Amigowca). Numery podwójne mimo obietnic Piotra [Naczelnika] Pieńkowskiego miały ciągnąć się jeszcze przez jakiś czas, i dopiero od roku 1994 pismo stało się regularnym miesięcznikiem. Każdy kolejny numer dostawał coś nowego, w obecnym dołożono rubrykę „Triki”. Ogłoszono poza tym konkurs literacki, w którym po raz pierwszy pojawił się młodziutki Piotr [Alien] Bilski, a który miał ciekawy finał (no bo kto to widział plagiatować Smugglera 🙂 ). Zamieszczono także niezwykle wartościowy dla posiadaczy Amigi 1200 spis tytułów na ten komputer.

Ogólnie Świat Gier Komputerowych nr 7-8/1993 to zacna lektura, zapraszam więc do poczytania samego czasopisma lub naszego skrótu.

Świat Gier Komputerowych nr 7-8/93 – przednia okładka
Świat Gier Komputerowych nr 7-8/93 – tylna okładka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarze

  1. Fajnie, już wyruszam do encyklopedii zbadać ten numer.
    Jest mała literówka, w ostatnim zdaniu, błędnie podany numer 1-8/1993 zamiast 7-8/1993