Strona główna » Newsy » CD-Action Expo tuż tuż

CD-Action Expo tuż tuż


Opublikowano: 29/06/2023 | Autor: Avok

Już w najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się dwudniowa impreza CD-Action Expo. Gospodarzem jest oczywiście redakcja CD-Action, a sam event to nie pierwsze tego typu wydarzenie w historii „ekszyna”. Poprzednie miało miejsce… 9 lat temu, przy okazji świętowania 18-tych urodzin pisma. Trochę im zeszło od ostatniego razu. Ale nie ma co wybrzydzać, trzeba się zebrać i na imprezę uderzyć. Tym bardziej, ze atrakcji nie zabraknie: stoiska z wszelakim sprzętem do grania, strefa retro, planszówkami, konkursy, panele dyskusyjne itd. Szczegóły znajdziecie na stronie dedykowanej CD-Action Expo. Mam wrażenie, że będzie to impreza w klimacie Pixel Heaven, tylko oczywiście w mniejszej skali.

Pakiet Super VIP

Wstęp na CD-Action Expo co warto podkreślić jest darmowy. Z drugiej strony organizatorzy przygotowali pakiety VIP-owskie dla wspierających, i tu mam pewne wątpliwości. Ja wiem że ogólnie jest inflacja i wszystko idzie w górę, ale 499 zł lub 799 zł za pakiet to lekkie przegięcie pałki. Oczywiście nikt nikogo do niczego nie zmusza, może znajdą się na taki rodzaj wsparcia chętni, ale nie ukrywajmy – to dużo!

Generalnie bardzo chętnie wybrałbym się na CD-Action Expo, ale w tym roku nie da rady. Aktualnie przebywam w trzecim kraju na lewo od Polski, to grubo ponad 1000 km od Wrocławia. Również Junior ze względu na sprawy osobiste nie dojedzie. Ale obiecujemy, że na imprezce zjawimy się za rok (jeśli zorganizują) lub za kolejne 9 lat (jeśli dożyjemy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 Komentarze