Strona główna » Newsy » Pixel Heaven tuż tuż!

Pixel Heaven tuż tuż!


Opublikowano: 24/05/2023 | Autor: Avok

Już w najbliższy weekend odbędzie się 11 edycja Pixel Heaven. Miejscówka ta sama co w ubiegłym roku, jeżeli będzie ciepło, można będzie wyłożyć się na trawie. Ale nie na kąpiel słoneczną organizatorzy zapraszają, ale na 3-dniowy event pełen atrakcji: gości mniej i bardziej specjalnych, paneli dyskusyjnych, filmów, koncertów, konkursów, wystawców, rekruterów, a przede wszystkich masy sprzętu retro i nie tylko. Będzie co robić. Szczegóły na stronie https://pixelheavenfest.com/.

Zapach Papieru pierwszy raz od kilku lat będzie nieobecny na Pixel Heaven. Niestety, z przyczyn obiektywnych będziemy mogli tylko z daleka poobserwować, co się na najlepszej retro imprezie dzieje. Cóż, szkoda, jedźcie bez nas. Odbijemy sobie za rok.

Pixel Heaven – edycja 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 Komentarze

 1. UWAGA! Powyższy artykuł dotyczy imprezy z poprzedniego roku, ale uznałem, że jest to optymalne miejsce, żeby dać…

  „PIXEL HEAVEN 2024” NEWS 3

  Na FB „Pixela” pojawił się nowy wpis, w którym czytamy…

  „PIXEL AWARDS EUROPE 2024: CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

  Jak co roku w ramach FESTIWAL GIER I POPKULTURY PIXEL HEAVEN 2024 / PIXEL HEAVEN GAMES & POP CULTURE FESTIVAL 2024 odbędzie się międzynarodowy konkurs na najlepsze gry prezentowane podczas Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven: Pixel Awards Europe 2024.

  Produkcje nominowane przez Jury na nagród zostaną zaprezentowane w strefie wystawienniczej wydarzenia.

  Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w sobotę, 8 czerwca o godzinie 20.00 na scenie głównej Festiwalu.

  ZASADY I ZGŁOSZENIE DO KONKURSU:
  https://pixelheavenfest.com/pae/

 2. UWAGA! Powyższy artykuł dotyczy imprezy z poprzedniego roku, ale uznałem, że jest to optymalne miejsce, żeby dać…

  „PIXEL HEAVEN 2024” NEWS 2

  Ostatni raz z taką ciekawością patrzałem na tekst, gdy w holu szkoły średniej wywieszali kartki z ocenami maturalnymi. Niezapomniane emocje. Oczywiście zdałem. Ale ja nie o tym. Otóż…

  Łapusz na FB „Pixela” wrzucił wpis, w którym czytamy…

  „Magazyny specjalne z okazji FESTIWAL GIER I POPKULTURY PIXEL HEAVEN 2024 / PIXEL HEAVEN GAMES & POP CULTURE FESTIVAL 2024 to tradycja.

  Każdej edycji towarzyszy jednorazowe wyjątkowe wydawnictwo, które otrzymują posiadacze kart wstępu Supporter Hero i w każdym z nich publikujemy podziękowania osobom, które wykupiły taki bilet na Festiwal.

  W roku 2013 był to „Pixel Heaven Zine” ????

  Bilety:
  https://pixelheavenfest.com/rejestracja/

  Z otwartą gębą chłonąłem powyższy tekst, żeby przeczytać słowo „Pixel”. Niestety nie padło.

  Kupiliście już bilet „Supporter Hero”? Oferuje on…

  „Tradycyjna wyjątkowa karta wstępu dla tych, którzy pragną wyrazić swoje wsparcie dla Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven w sposób szczególny. Bilet jest na okaziciela, co oznacza, że możesz go zawsze przekazać innej osobie. W ramach tego pakietu, poza wdzięcznością organizatorów, otrzymujesz: specjalny, pamiątkowy identyfikator /// wpis (imię i nazwisko / ksywa + ew. adres www) w sekcji DZIĘKUJEMY! na stronie www . pixelheavenfest . com /// wpis z podziękowaniami (imię i nazwisko / ksywa + ew. adres www) w okolicznościowej publikacji z okazji Festiwalu (to będzie wielka niespodzianka!) /// plakat w formacie B1 z oficjalną grafiką wydarzenia /// oficjalny wysokiej jakości t-shirt 12. edycji Festiwalu z motywem autorstwa Tomka Góry /// najnowszy numer magazynu PSX Extreme /// nowy komiks z Kolekcji Pixela (druk; scenariusz: Bartek Kluska; ilustracje: Tomek Kleszcz) /// nielimitowany wstęp na wszystkie wydarzenia podczas Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 w dniach 7-9 czerwca 2024, w tym na afterparty (8 maja wieczorem) /// udział we wspólnym pamiątkowym zdjęciu Supporterów i Gości Specjalnych /// dodatkowe niespodzianki!”

  W powyższym cytacie rozdzieliłem link, bo inny jest już wyżej, a jak są 2 linki w komentarzu, to on się nie publikuje, tylko czeka na akceptację, a ja nie chcę znowu truć Avokowi o puszczenie mojego komentarza, który się zaklinował.

 3. UWAGA! Powyższy artykuł dotyczy imprezy z poprzedniego roku, ale uznałem, że jest to optymalne miejsce, żeby dać…

  „PIXEL HEAVEN 2024” NEWS

  Dwa dni temu Łapusz dodał wpis w dyskusyjnej części facebookowego eventu…

  „Mamy całkiem ładny wstępny projekt smyczy dla każdego uczestnika Festiwalu.”

  Zobaczcie sami!

  https://www.facebook.com/photo?fbid=25685817947672172

  Natomiast dzisiaj napisał…

  „GOŚĆ SPECJALNY FESTIWALU: Clive Townsend!

  Weteran branży, jedna z legend światowego gamedevu, znany między innymi z serii gier Saboteur! na maszyny 8-bitowe w latach 80.

  W ciągu ostatnich kilku dekad pracował nad grami na handheldy, konsole, PC, a także smartfony. Stworzył Saboteur 1, 2 i 3 na współczesne platformy.

  W wolnym czasie przebiera się za Ninja.

  Rozmowa z Clive’m odbędzie się na scenie głównej Festiwalu w sobotę 8 czerwca 2024 r.

  Będzie również możliwość nabycia książki „The Saboteur! Story” wraz z podpisem naszego Gościa.”

  Kupiliście już bilet? Rozważacie dopiero zakup?