Strona główna » Newsy » Wywiad z Aleksandrą [Krupikiem] Cwaliną

Wywiad z Aleksandrą [Krupikiem] Cwaliną


Opublikowano: 25/10/2022 | Autor: Avok

Moja wina, przyznaję się bez bicia. Zrobiłem z nią wywiad w kwietniu br., a publikuję dopiero teraz. Zaważyły sprawy służbowe i brak czasu, który nie pozwolił mi na obróbkę dwugodzinnego wywiadu wideo w formę czytaną. A obróbka była konieczna, bo Ola to straszna gadułka (i całe szczęście!), a ja skorzystałem z okazji i zasypałem ją gradem pytań („gradem” oznacza 53). Całość wyszła moim skromnym zdanie genialnie i voila!!! Macie, czytajcie!

Przed wami wywiad z Aleksandrą [Krupik] Cwaliną, bodaj najbardziej znaną i zasłużoną niewiastą w prasie growej i w ogóle branży gier. Absolutna topka: redaktor naczelna Secret Service i eXtra Gry, założycielka i naczelna Clicka!, a także redaktorka wielu innych czasopism. Przez wiele lat związana na managerskich stanowiskach z CD-Projektem, a ostatnimi laty prezeska Detaliona. Bohaterka jednego z najgłośniejszych branżowych skandali (dziś byśmy powiedzieli: „spiny”) lat 90-tych. A prywatnie bardzo pogodna, ciepła, kochająca zwierzęta osoba. Choć jak trzeba, potrafi przywalić 🙂

Największy wywiad z Krupikiem w historii netu możecie przeczytać wchodząc bezpośrednio na profil Oli lub poprzez zakładkę „Wywiady/relacje”, na stronie głównej Zapachu Papieru. Zapraszam!

Krupik w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *