Strona główna » Newsy » Wywiad z Markiem [Hammerem] Konderskim

Wywiad z Markiem [Hammerem] Konderskim


Opublikowano: 26/02/2022 | Autor: Avok

Rubryka z wywiadami na Zapachu Papieru powiększyła się o kolejny ekskluzywny wywiad, tym razem z Markiem [Hammerem] Konderskim. Hammer bardziej znany jest fanom hardware niż gier, spędził bowiem wiele lat w redakcjach pism komputerowych Axel Springera i Bauera. Ale wcześniej pisał do Resetu i był nawet jego redaktorem naczelnym. A jeszcze wcześniej… nie, o tym przeczytajcie w wywiadzie.

Jak zwykle starałem się nie pytać Hammera o to, co można już znaleźć w sieci, i nie przeciągać zbytnio rozmowy. I tak ją przeciągnąłem, ale warto było. Gdzie zatem przesiadywał 14-letni Hammerek, kto go ściągnął do Resetu, kogo wygryzł i kto go wygryzł, jak się pracuje dla korporacji i czy Salvatore to lachociąg 🙂 , a także dużo, dużo więcej, dowiecie się ze świeżo opublikowanego tekstu. Wywiad umieszczony jest w notce Marka, którą również zaktualizowałem. Można go przeczytać klikając biogram autora w zakładce „Redaktorzy/autorzy” lub poprzez zakładkę „Wywiady/relacje”.

BTW „Zapachowa” lista redaktorów została uzupełniona o zgr(red.)ów z PSX Extreme, dzięki czemu jest tam już 368 nazwisk. Dużo? Dużo, ale przecież to nie wszystkie pismaki, jakie kiedykolwiek pisały do jakiegokolwiek periodyku growego. Będziemy więc co jakiś czas dosypywać nowych.

Marek Konderski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *