Strona główna » Newsy » Marek Młynarski w bazie autorów

Marek Młynarski w bazie autorów


Opublikowano: 11/06/2021 | Autor: Avok

Baza redaktorska otrzymała update notki Andrzeja G. [Juniora] Bacińskiego i nowy biogram Marka Młynarskiego. Co do Juniora, to działał w pierwszych składach Top Secret i Secret Service, więc wielu z was może go nie pamiętać z prostego powodu, że nie było was wtedy jeszcze na świecie. Ale dodałem m.in. spis jego tekstów, jakbyście chcieli Juniora poczytać.

Co do Marka Młynarskiego, trudno sobie wyobrazić osobę bardziej nieobeznaną z grami i światem elektronicznej rozrywki. Ale umieściłem go w bazie autorów z racji jego rednaczelnikowania w Komputerze od pierwszego do ostatniego numeru. I choć w redakcji się nie przemęczał (polecam komentarz Władysława Majewskiego w „ciekawostce”), to brał udział (przynajmniej na papierze) w opracowaniu kultowych 44 gier na Atari, umożliwił działanie rubryki „rozkosze łamania palców” (prowadzonej prze G. Czapkiewicza) na łamach pisma, a nawet popełnił jeden felieton o grach. Wprawdzie uśmiałem się z niektórych tez tam stawianych (szczególnie w odniesieniu do gry Arnhem), ale, jak to w wojsku gadali: „sztuka jest sztuka”. Wspomniany wyżej tekst Marka „Komputery i polityczka” znajdziecie w dziale „Ciekawe artykuły”.

Całkiem off-topowo: polecam stary ale jary cykl 29 felietonów „Piwo i Orzeszki” na portalu GRY-Online.pl. Podobno można się pośmiać 🙂 Banner z linkiem z prawej strony, pod ankietą czasopism.

Marek Młynarski z C-64

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *