Strona główna » Newsy » Mariusz Turowski w bazie autorów

Mariusz Turowski w bazie autorów


Opublikowano: 20/03/2021 | Autor: Avok

Baza redaktorów powiększyła się o biogram Mariusza Turowskiego, poprawiłem też notkę Michała (CeFKa) Cegły. Dodałem ponadto do „Bazy gier z czasopism” wszystkie tytuły z 1993 roku, opisane w Secret Service. Baza liczy sobie już ponad 700 gier, nieźle.

Mariusz Turowski wielu komputerowcom w średnim wieku kojarzy się z PC Format, gdzie przez dobrych kilka lat był redaktorem naczelnym. Komputerowcy w wieku podeszłym mogą go pamiętać jeszcze z PC Shareware – protoplasty PC Formatu, który ukazywał się w drugiej połowie lat 90. Ale nie wszyscy wiedzą, że był także drugim redaktorem naczelnym CD-Action. Po ilości recenzji widać, że zapalonym graczem raczej nie był, wolał za to jeździć na targi (nikt głupi nie jest, ja też bym wolał 🙂 Po odejściu z branży komputerowej od wielu lat realizuje się jako naukowiec – filozof. Miarą jego sukcesu niech będzie fakt, że w 2017 roku otrzymał nagrodę państwową z rąk samych premierów Szydło i Gowina. Geny komputerowca dały jednak znać o sobie. Wielka pompa, wszyscy w gangach, a on po nagrodę w sweterku przyszedł… 😉

Minął równy rok, odkąd Zapach Papieru zadebiutował w serwisie Patronite.pl. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli moje hobby. Mimo iż czas nie jest dobry na wydawanie pieniędzy, znaleźli się tacy, którzy poszli o krok dalej niż standardowe kliknięcie „like’a”. Tak naprawdę liczy się gest, nie suma. Jeszcze raz wielkie dzięki!. A tych, którzy chcieliby na Zapachu Papieru więcej treści, częstszych aktualizacji, nowych pomysłów, a także mają chęć wydać parę groszy i znaleźć się w „zapachowym” Hall of Fame, zapraszam na https://patronite.pl/Zapach-Papieru.

Mariusz Turowski odbiera nagrodę z rąk premierów w 2017 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *