Strona główna » Newsy » CD-Action nr 3/2021 (318)

CD-Action nr 3/2021 (318)


Opublikowano: 11/02/2021 | Autor: Avok

Nowa okładka CD-Action wygląda niezwykle stylowo. Czarna sylwetka łysego zabójcy idealnie komponuje się z różnymi odmianami czerwieni tytułu i tła. I ta lakierowana cyfra 47 – toż to ładne to! Z drugiej strony obecny logotyp bardziej przypomina szyld z amsterdamskiej „De Rosse Buurt” niż z pisma dla graczy, okładka pięknie zbiera odciski palców, a o braku dyskobola nawet nie wspomnę. No dobra, poprzyczepiałem się, to teraz zaglądnę do środka.

W numerze przeczytamy 18 recenzji (mało, posucha na rynku?), wśród których najbardziej, bo na siedmiu stronach poświęcono uwagi Hitmanowi III. Co ciekawe, to nie Agent 47 dostał najwyższą ocenę. To kto? Sami sprawdźcie. Od razu mówię, że nie jest to Medium, które i tak zostało docenione (8 oczek). Reszta to prawie same indyki, lepsze lub gorsze. Pod względem gier klęski urodzaju w bieżącym numerze nie ma. Gamewalker za to wrócił.

Klęskę urodzaju mamy natomiast w publicystyce. Tak dobrze nie było nigdy, naliczyłem aż 15 artykułów zajmujących 40 stron! Oczywiście ilość nie oznacza jakość, ale wszystkie teksty do bani być nie mogą! 😉 Tym bardziej, że parę artów już na wstępie wpadło mi w oko: 10 lat 3DS-a, 25 lat Duke’a i Toy Story, początki telewizji satelitarnej w Polsce, przypomnienie serii Hitman (to musiało być), historia wirusów komputerowych (a to nie musiało być, bo było niedawno). A to tylko czubek góry lodowej. Do tego dochodzi masa felietonów plus stałe kąciki. A propos Konfiguratora, widzę że chyba po raz pierwszy od hohoho (albo i dłużej) proponują kupić konsole zamiast PieCów (no, prawie). Cieszę się, szkoda tylko że ceny wzięli z kołnierza. Niestety wszyscy, nawet duże „renomowane” sieci RTV bawią się teraz w spekulantów. Za PRL-u dobrano by im się do du…szy, a dzisiaj – cóż, nazywa się to wolnym rynkiem.

CD-Action żyje i ma się dobrze, jest co poczytać. A jakby jeszcze dorzucali co jakiś czas jakiś gadżecik (kody do WOT-a, 3 m-ce PS Plus, figurkę Mario, bilety do kina na nowego Mortal Kombata) to w ogóle poczułbym się jak za dawnych lat. Ale póki co zostawiam kolejny odcisk kciuka na okładce i otwieram pismo na 122 stronie…

CD-Action nr 318 – przednia okładka
CD-Action nr 318 – tylnaa okładka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *