Strona główna » Newsy » Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie roku 2020


Opublikowano: 31/12/2020 | Autor: Avok

Sylwester A.D. 2020 skłania do refleksji nad mijającym rokiem. Jaki był? Dla większości Polaków z wiadomych powodów ciężki, dla Zapachu Papieru – niezły. Paru rzeczy nie udało się zrealizować, inne wypaliły (jak gigantyczna reklama na frontonie słynnego a dziś nieczynnego hotelu). W sumie wychodzi na plus. Z ważnych spraw ogólnych na pewno warto wspomnieć o zmianie wydawcy przez CD-Action i odwołaniu wielu imprez, w tym tegorocznego Pixel Heaven. Z ważnych spraw osobistych – zwycięskie przeżycie ataku tego małego sk… Podsumujmy zatem rok 2020:

  • Strona Zapach Papieru zanotowała prawie 10 tysięcy wejść i obecnie licznik odwiedzin zmierza do 38 000. To podwojony wynik w stosunku do ubiegłego roku. Facebookowy profil strony obserwuje okrągły tysiąc fanów. W jednym i drugim przypadku to dobre prognostyki na jutro.
  • Pudła z prasą uzupełniłem o kolejną setkę pozycji i liczy ona obecnie 1154 sztuki polskich i 43 sztuki zagranicznych pism o grach, a także blisko 200 sztuk innych magazynów komputerowych. Kolejna setka „nierozprawiczonych” gazet leży w mojej komórce Harry’ego Pottera i woła „weź mnie”!
  • Bazę redaktorów powiększyłem o 8 nowych biogramów i wiele wspomnianych i nie wspomnianych aktualizacji. Od jakiegoś czasu skupiam się na uzupełnianiu spisu tekstów, jakie popełniał dany autor, w czym pomaga mi dzielnie Junior.
  • Nowością są ekskluzywne wywiady Zapachu Papieru z zasłużonymi dla polskiej prasy growej postaciami. Naczelną zasadą jest wrzucanie świeżych tematów i niepowielanie tysiąckrotnie zadawanych już pytań. Trudne sprawy, kontrowersje – o to chętnie pytam! Na razie udało się opublikować 2 wywiady, ale w planach są już kolejne.
  • Kolejną nowością jest ankieta popularności redaktorów czasopism o grach. Chętnie się bawicie w głosowanie na ulubionych „pismaków”, choć awaryjność strony hostującej ankiety doprowadza mnie do szału. Wyniki nowej ankiety są trochę zaskakujące, ale wcale nie niesłuszne.
  • Zapach Papieru zadebiutował na Patronite.pl. Pozdrawiam tych, którzy zarzucali mi „żebractwo” i bardzo dziękuję tym, którzy wsparli / wspierają mój projekt. W każdej chwili każdy z Was może dorzucić cegiełkę do rozbudowy strony, a nawet mieć realny wpływ na treści na niej się ukazujące. Po szczegóły zapraszam na patronite’owy profil Zapachu Papieru.

Nie ma sensu pisać o tym, co się w tym roku nie udało. „Coco Jambo i do przodu” – jak mówił pewien mafioso. Zapach papieru zaczyna właśnie 8 rok działalności i życzy wszystkim graczom i czytelnikom w 2021 roku Wszystkiego Najlepszego!!!

I zaszczepcie się koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *