Strona główna » Newsy » Wywiad z Jerzym [Fredem] Kucharzem

Wywiad z Jerzym [Fredem] Kucharzem


Opublikowano: 29/05/2020 | Autor: Avok

Na to, co się teraz dzieje i co się stanie z CD-Action wielkiego wpływu nie mamy. Być może stanie się cud (nowy właściciel?) i pismo powstanie jak feniks z popiołów, a może pozostaną nam już tylko wspomnienia.

A jeśli pozostaną wspomnienia to któż ich lepiej nie ubarwi, jak założyciel i pierwszy redaktor naczelny CD-Action? Po długich, początkowo bezowocnych poszukiwaniach udało mi się w końcu dotrzeć (dzięki, Smuggy 🙂 ) do Jerzego [Freda] Kucharza, gościa „od którego wszystko się zaczęło”. Jurek jest bardzo miłym człowiekiem lecz tak mocno chroniącym swoją prywatność, że próżno szukać go na portalach społecznościowych lub innych miejscach w sieci. Próba wyciągnięcia od niego zdjęcia czy informacji, co teraz robi to zadanie niewykonalne. Ale o przeszłości opowiada chętnie i to się przede wszystkim liczy!

Przed wami świeżutki ekskluzywny wywiad, jakiego Jerzy Kucharz udzielił Zapachowi Papieru. Dowiecie się o początkach CD-Action ciekawych rzeczy, o niektórych usłyszycie pewnie po raz pierwszy. Wywiad znajduje się w notce Jerzego Kucharza w zakładce „Redaktorzy/autorzy”, ewentualnie możecie kliknąć na link w zakładce „Wywiady”.

Okładka założonego przez Jerzego Kucharza PC Shareware
CD-Action nr 1 – przednia okładka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *