Strona główna » Newsy » Zapach Papieru na Patronite.pl

Zapach Papieru na Patronite.pl


Opublikowano: 18/03/2020 | Autor: Avok

Szanowni miłośnicy pism retro. Nadeszła w końcu ta chwila, kiedy nawet Zapach Papieru doczekał się konta na Patronite.pl. Długo o tym myślałem, na początku nie chciałem, ale po kilku latach postanowiłem sprawdzić, jaką wartość ma dla Was zapach starych gazet.

Za dwa tygodnie minie siódma rocznica, od kiedy Zapach Papieru pojawił się w sieci. Na początku było ciężko, pomysł dopiero dojrzewał, działy ewoluowały, ale koniec końców wszystko dobrze się skończyło. Fajnie, że znam HTML-a. Przez ostatnie lata opisałem wiele kultowych magazynów, udostępniłem mnóstwo skanów, a także zbudowałem kilka baz danych. Najbardziej jestem jednak dumny z bazy redaktorów pism o grach. Nie ma takiej drugiej w eterze! Cieszę się z tego, czym Zapach Papieru dzisiaj jest i wciąż nie mogę się doczekać, aż pojawi się w necie konkurencja. Na razie nie ma.

Jeżeli chcecie, żeby Zapach Papieru się rozwijał, udostępniał więcej nowych treści i częściej się aktualizował, rzućcie grosz wiedźminowi. Zostańcie patronami mojej strony.

Mój profil na Patronite.pl: https://patronite.pl/Zapach-Papieru.

Zapach Papieru na Patronite.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *