Strona główna » Newsy » Krakowskie Retrospekcje Edycja 6

Krakowskie Retrospekcje Edycja 6


Opublikowano: 05/11/2017 | Autor: Avok

Wczoraj tj. w sobotę 4 listopada odbyła się 6 edycja Krakowskich Retrospekcji. Organizatorem jak zawsze była lokalna grupa retromaniaków z Marcinem Kiendrą (Pixel) w składzie. W sali, tuż przy stadionie Cracovii spotkało się kilkudziesięciu fanów i fanek starego „złomu”. Było dużo komputerów, konsol, gier i demek. Fajnie było pograć na mało popularnych maszynkach, jak Philips CD-i czy 3DO. Przebojem była mata do tańca, podłączona do małego Atari! Zorganizowano też kilka turniejów gry w stare tytuły, jak Street Fighter, Moon Patrol, czy Pacman. Okazją była możliwość zakupu książki „Wojny konsolowe” po bardzo atrakcyjnej cenie – 30 zł.

Ekipa Zapachu Papieru również na party była, colę i piwo piła. Wystawiliśmy trochę rzadkich handheldów i przede wszystkim całą masę gazet z kraju i zagranicy. Z satysfakcją obserwowałem, jak ludzie z zainteresowaniem przeglądali prasę i mieli chęć na pogawędkę o ulubionych tytułach. „Złapałem” też kilka ciekawych kontaktów, które, mam nadzieję, zaowocują w przyszłości.

Jestem bardzo zadowolony z udziału w Retrospekcjach i mam nadzieję, że wszyscy kiedyś znowu się spotkamy na jej kolejnej edycji.

Stanowisko Zapachu Papieru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *