Anna Maria Woźniak, [Victoria]

 

Rok urodzenia: 1967
Praca w pismach: Secret Service (1994-1995), Komputer Świat Gry (2000-2002)
Stanowisko: redaktorka
Inne pseudonimy: brak

 

Anna Maria [Victoria] Woźniak Anna Maria [Victoria] Woźniak - redaktorka, autorka tekstów. Począwszy od 1987 roku, przez ponad 20 lat pracowała w prasie, pełniąc funkcje redaktorki, projektantki szaty graficznej i korektorki. Do Secret Service trafiła na początku 1994 roku, będąc jednocześnie pracownikiem miesięcznika "Wiedza i Życie". W sumie współpracowała z pismem Marcina Przasnyskiego przez 17 numerów (SS 09 z 1/1994 - SS 25 z 6/1995). W jubileuszowym, 50 numerze Secret Service postać Victorii została humorystycznie opisana: "Podówczas pracowała w "Wiedzy i Życiu", a po godzinach wpadała do nas. Uwielbiała grać w Doom'a, zwłaszcza nocą. Robiła najpaskudniejszą kawę na świecie, która w godzinach porannych wskrzeszała steranych SSowców".

Po opuszczeniu Secret Service, Anna Maria Woźniak współpracowała z wieloma innymi periodykami, również z branży o grach. Między innymi, w latach 2000-2002 była redaktorem graficznym czasopisma Komputer Świat Gry.

Anna Maria Woźniak z zamiłowania jest astrologiem. W 2003 r. założyła astrologiczne forum dyskusyjne "Jak na górze, tak na dole". Od 2008 roku należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. W maju 2009 roku dołączyła do redakcji kwartalnika "Trygon", a od sierpnia 2009 roku jest redaktor naczelną kwartalnika "Tarocista". Prowadzi kursy astrologii dla początkujących i zaawansowanych. Zamieszcza artykuły i analizy astrologiczne na swojej stronie "Blog Anahelli".

Anna Maria Woźniak jest absolwentką stenotypii z językiem francuskim w Państwowym Studium Stenotypii i Języków Obcych.

Spis artykułów: brakPowrót na stronę główną Powrót do spisu autorów Powrót na górę strony